Збірна України поступилася англійцям у чвертьфіналі

Збірна України з футболу в 1/4 фіналу Чемпіонату Європи поступилась команді Англії з рахунком 0:4 та залишає турнір.

Україна отримала швидкий гол. На четвертій хвилині після пасу врозріз між захисниками Гаррі Кейн пробив Георгія Бущана – 1:0. Після пропущеного голу синьо-жовті хвилин десять оговтувалися, але видали конкурентний тайм.

В одній з атак Роман Яремчук бив з кута воротарського майданчика і Джордан Пікфорд намертво взяв м`яч. Початок другого тайму, як і заключні 45-ть хвилин збірна України провалила. Здавалося, більшість гравців української команди були просто втомлені і не знали як грати проти Англії. На 46-й хвилині після виконання стандарту Гаррі Магуайр ударом головою робить рахунок 2:0.

Через пару хвилин Кейн робить дубль, пробивши Бущана у другий раз в цій грі – 3:0. Україна в другому таймі програла майже всі єдинобортсва і отримала четвертий гол у свої ворота. На 63-й хвилині після подачі стандарту Джордан Хендерсон забиває головою четвертий гол.

Збірна України після 0:4 робила спроби щось створити в атаці, але вони виглядали млявими та не конкурентними.

попередня статтяУ Баварії на п’ять років закрили доступ до водоспаду через натовпи інстаграмерів
наступна статтяУ Німеччині найнижчий рівень захворюваності коронавірусом за останні одинадцять місяців